CELOSTNÍ ZDRAVÍ

Sebe-pozná a regenerace těla, mysli a duše

Skrze doteky a rozhovor

 provázím, probouzím a podporuji člověka v sebe-uzdravení.

Nacházím a odhaluji příčiny problémů, zajímají mě souvislosti…

 

REFLEXNÍ TERAPIE PLOSEK NOHOU S FYTOTERAPIÍ, VÝŽIVOVÝM      

   PORADENSTVÍM  A  ALTERNATIVNÍ PSYCHOTERAPIÍ

UMĚNÍ DOTEKU prostřednictvím několika technik:

  • švédská (klasická)

  • reflexologie

  • tantrická

  • thajská tradiční – jižní styl

  • lávové kameny, baňky, moxování, reiki

SPA PEDIKÚRA

RITUÁLY

Tělo je zrcadlem duše

        a já svým osobním přístupem tlumočím její poselství, které přichází ve formě bolesti či jiných bloků. Individuálně kombinuji techniky a dávám impulzy tělu i duši tak, aby se aktivoval samouzdravovací proces. Provázím klienta od začátku, kdy přichází s bolestmi, až do doby úlevy a zlepšení stavu. Většinou klient zůstává pravidelným návštěvníkem a udržuje si tak nově nabytou kondici. Další masáže jsou tedy více o prevenci a prožitcích.. Klient si tak dopřává masáž ba přímo hýčkání z úplně jiného úhlu, kdy si bez bolesti může doteky užívat jako gurmán v pocitu blaženosti:-), ale to nechť posoudí každý sám.

Je mi potěšením, že klienti přicházejí postupně sami na to, že nemusí jít na masáž jen, když mají bolesti a prostřednictvím mých služeb zjišťují, že mají i ostatní části těla než jen záda:-), zažívají více svobody, radosti a lásky.

 DOTEK doprovázený hudbou jindy tichem, v klidném a bezpečném prostředí. Za denního světla nebo jen v přítmí svíček naciťuji se na klienta a nechávám se vést. Za použití různých přírodních olejů, které si s esencemi míchám, mé ruce – dlaně, prsty, ale i ostatní části mého těla tančí v rytmu vlastního dechu a v kombinaci technik tvořím dílo…

 ROZHOVOR je prostor pro sdílení. Zde se mi svěřujete, ptáte se, ale následně se i dělíte o své pocity z masáže. Já vám zase sdělím výsledek mého mapování a pozorování a taky vám ukážu na možnosti řešení daných potíží, které vy třeba nevidíte. Na podporu ozdravných procesů doporučím vhodné bylinky či doplňky stravy a dotkneme se duševních příčin nemoci. Nechávám na vás, jak se rozhodnete a k čemu si sami dojdete. 

recenze klientů

Ceník a objednávkový formulář najdete zde