foto: Marek Svoboda

Je rok 2017 a já v sobě vnímám ukončení cyklu sebepoznání. Jednoho z mnoha asi a začínám nový. Jsem rozčarovaná..nechápu..vidím, jak jsem žila podle určité struktury, kterou jsem si na své vědomé cestě sebepoznání vytvořila a která mi dávala smysl. Všechno se rozpadlo a nic mi nyní nefunguje tak, jako tomu bylo dřív. Vím ale, že je to vše pro mé dobro a časem vše uvidím jasněji. Hledám znovu a „dívám se“, co je opravdu to MOJE a stavím nové a pevnější základy.

 

Vzdělání:

Vystudovala jsem „rodinnou školu“ v Kyjově. Od roku 2003 jsem se postupně rekvalifikovala na obor pedikúra/manikúra, pak masér pro sportovní a rekondiční masáže v návaznosti na kurz reflexologie plosky nohy. Vše v INPROV Brno a tyto se mi staly živností i zábavou. V roce 2009-2012 jsem absolvovala dálkové studium na SOŠ Strážnice – obor podnikání. V průběhu let kurzy – tradiční thajská masáž – jižní styl INPROV Brno a tantra EASE Praha.

Dále jsem prošla internetovými vzdělávacími on-line programy z oblastí psychologie, vztahů, žen, marketingu…,také semináři osobního a duchovního rozvoje, samostudiem formou knih…a v neposlední řadě jsem stále ve škole života, která nekončí:-)

 

Osobní zkušenosti mám s homeopatií, akupunkturou, rodinnými konstelacemi, emoční terapií, regresí a jinými  přístupy, ale i s moderní medicínou. Mám za to, že se tradiční způsoby léčení mohou doplňovat s moderní medicínou a jejími postupy.


V minulosti jsem pracovala jako dělnice i jako vedoucí pracovnice a mám zkušenost s lektorováním. Praxi v oborech jsem získala v salonech i externě u klientů doma, dále v Domě pokojného stáří a v Ústavu sociální péče. Dva odlišné světy, úžasní učitelé:-). Od této služby jsem upustila již v roce 2013.

V roce 2015 jsem absolvovala Podiatrické minimum v MEDsport Hradec Králové.

V roce 2016 se mi splnilo další z mých přání a otevřeli jsme stezku pro bosé nohy v Kostelci u Kyjova. Více informací o projektu najdete zde

                      Spolu -pracuji:

                Česká podiatrická společnost

                  Spolek Bosá turistika, z.s.

Reportáže z akcí „naboso“ můžete sledovat na FB stránkách zde

       Máte-li zájem uspořádat firewalking , můžete se na mě obrátit.

 

Záliby:

Mojí láskou je chůze či běh naboso kdekoliv v přírodě a příroda vůbec. Mám ráda přítomnost svých blízkých i samotu, jógu, vodu, práci se dřevem, psaní, jízdu na koni…nově firewalking a tvoření v rámci skupiny

a ráda se s vámi setkám v Atelieru či kdekoliv jinde:-)

 

Saša