Vyšel mi :-)

Mám velkou radost  a cítím vděčnost za to, že se projekt Bosá stezka v Kostelci dále šíří, a že se s vámi mohu podělit o způsob, jakým se to děje. Splnilo se mi další přání:-)

Přála jsem si napsat článek  a najednou jsem byla oslovena, abych ho napsala :o).

Začátkem tohoto měsíce vyšel článek v Podiatrických listech. To je časopis, který vydává Česká podiatrická společnost, společnost sdružující odborníky z řad pedikérů, masérů, podologů, protetiků, fyzioterapeutů, lékařů…O to větší má radost je, protože jsem přesvědčena, že právě lékaři mohou přinést velkou obrodu do stávajícího systému zdravotnictví skrze vlastní, osobní změny v sobě samých, k životu a tím i k přístupu k ostatním.

Přeji si a vidím, že se tak děje a děkuji za to. Jedna z mých vizí je spolupráce lékařů s terapeuty  s tradičními přístupy. To je pro mě celostní přístup. Věda a moderní technologie  tu mají taky své místo, jen je třeba najít rovnováhu. Jsme v období, kdy se prách ještě víří, ale proto, aby se mohl usadit. Materiální se vyvažuje s duchovním, rozum s citem…Vše je závislé na nás samých. Jak rychle jeden člověk najde rovnováhu v sobě, tak rychle bude přibývat změn a bude se tvořit „nová společnost“. Posouváme se na spirále vývoje lidstva. Tak to vidím já.

Přeji vám příjemné čtení!

Článek v PD

 

Napsat komentář